m2
   

RSS subscribeListimet (19)

photo count 20
Shitet
Prishtinë
Shtëpia gjendet në pozitë shumë të mirë, në lagjen Qëndresa, Veternik. Ka në afërsi rrugën magjistrale dhe shu...
245000 Shitje
Sipërfaqja: 260 m2
photo count 7
Shitet
Prishtinë
SHITET: Banesë 2dh. gjumi, Kullat e Arabëve, Emshir Banesa që ofrohet për shitje është me sipërfaqe 85m² dhe ...
64000 Shitje
Sipërfaqja: 85 m2
Shitet
Prishtinë
SHITET: Truall 59ari në Çagllavicë, afër lagjes Nic Trualli që po ofrohet për shitje ka formë drejtëkëndore d...
708000 Shitje
Sipërfaqja: 5900 m2
Shitet
Prishtinë
Ofertë per super truall 5 ari ne Arberi(Dragodan), prapa KFOR-it! Ky truall ndodhet ne Arberi (Dragodan) shum...
95000 Shitje
Sipërfaqja: 500 m2
Shitet
Prishtinë
Ky truall ndodhet ne Hajvali dhe ka pozite shume te mire dhe eshte super i pershtatshem per shtepi individuale...
65000 Shitje
Sipërfaqja: 500 m2
photo count 14
Shitet
Prishtinë
Banesë 2 dhomshme | Qerret, Kavaje, Durres | Sip.105 m² Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe t...
75000 Shitje
Sipërfaqja: 105 m2
photo count 6
Shitet
Prishtinë
Shtepi banimi | Badovc i Ri | 200 m² | 11.5 ari truall Shitet shtepia ne lagjen me 200 m², me 11.5 ari Gjend...
88000 Shitje
Sipërfaqja: 200 m2
photo count 10
Shitet
Prishtinë
2 Shtepi | Banja e Pejes | Siperfaqe: 120 m2 + 100 m2 --------------------------------------------------------...
140000 Shitje
Sipërfaqja: 220 m2
photo count 9
Shitet
Prishtinë
Shtëpi super ekskluzive në Lagjen "Emshir", Prishtinë, me cmime super të volitshme. --------------------------...
139500 Shitje
Sipërfaqja: 210 m2
photo count 12
Shitet
Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjen Kodra e Trimave (te zhusht) me 3 ari e 17m oborr. Posedon një podrumin me një garaz...
140000 Shitje
Sipërfaqja: 300 m2
 
^ Go up