m2
   

Shitet shtepia ne Emshir, afer Terminali Doganor

  Print version
Shitet, Shtëpi, 3 bedrooms
Prishtinë

139500 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 362
Numri i shikimeve sot: 2
Data e Postimit: 04.08.2020 09:03:10
Listing ID:
99
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Shtëpi
Adresa:
Prishtinë, Emshir, afer Doganes
çmimi:
139500 Shitje
Përshkrimi:

Shtëpi super ekskluzive në Lagjen "Emshir", Prishtinë, me cmime super të volitshme.
-----------------------------------------------------------------------------------
Ndërtim është i ri me arkitekturë moderne dhe me organizim te brendshëm të shkëlqyer e me eksterier dhe enterier modern dhe unik. Lagjja është e rrethuar me gjelbërim dhe ka qetësi e privatësi te bollshme. E pa ngarkuar me ndërtime të larta dhe e pa ngarkuar me komunikacion të dendur.
-----------------------------------------------------------------------------------
Gjithcka është e gatshme për banim nga hyrja në lagje, trotuar, kanalizim, parking per secilën shtëpi, hapësira gjelbruese dhe terasa të medha e relaksuese.
Materiali i ndërtimit është i kualitetit të lartë dhe i garantuar për cilësi.
Të gjitha shtëpitë kanë leje ndërtimi dhe janë të parcelizuara.
Shtepitë posedojnë 210 m² hapësirë.
-----------------------------------------------------------------------------------
Renditja e kthinave:
Kati perdhese:
- Qendrim ditor (Sallon)
- Kuzhine
- Dhome e fjetjes
- Banjo
- Depo (shpajz)

Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi
- (njëra nga dhomat ka hapësirë të ndarë për garderobë dhe me banjo)
- Te 3 dhomat kanë ballkone;
- Banjo

Numri i Dhomave:
3
Kati:
2
Sipërfaqja:
210 m2
View:
Pamje nga Parku
Similar listings
 
^ Go up