m2
   

Shitet shtepia ne Kodren e Trimave!

  Print version
Shitet, Shtëpi, 4 bedrooms
Prishtinë

140000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 247
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 24.07.2020 10:44:46
Listing ID:
97
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Shtëpi
çmimi:
140000 Shitje
Përshkrimi:

Shitet shtëpia në lagjen Kodra e Trimave (te zhusht) me 3 ari e 17m oborr.

Posedon një podrumin me një garazh të vogël, pastaj kat i Parë ka 2 dhoma gjumi, 1 depo, kuzhinë, sallon, pastaj kati 2 ka 4 dhoma fjetjeje dhe 1 banjo, ndërsa nënkulmi ka 100m² dhe me terasa në çdo katë!
Bëjmë ndrrim edhe me banesa në Prishtinë!

Cmimi: 140 mije euro!

Numri i Dhomave:
4
Sipërfaqja:
300 m2
Similar listings
 
^ Go up