m2
   

Shitet shtepia ne lagjen Kasolla, Prishtine!

  Print version
Shitet, Shtëpi, 1 bedroom
Prishtinë

90000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 254
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 24.07.2020 10:23:03
Listing ID:
96
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Shtëpi
Adresa:
Prishtinë, Lagjja Kasolla
çmimi:
90000 Shitje
Përshkrimi:

Shitët shtëpia në Prishtinë, në lagjën Kasolla.

Rruga për Kolovicë, 1.5 km nga Gjimnazi Sami Frashëri, me 72m² dhe 3 ari truall e cila posedona një dhom fjetje, sallon, kuzhinë, banjo dhe shkallët për katin e dytë.
Cmimi: 90.000 euro!

Numri i Dhomave:
1
Sipërfaqja:
72 m2
Similar listings
 
^ Go up