m2
   

Shitet banesa 165m2 ne lagjen Prishtina e Re

  Print version
Shitet, Banesa, 3 bedrooms
Prishtinë

800 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 258
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 24.07.2020 07:53:34
Listing ID:
95
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Banesa
Adresa:
Prishtinë, Lagjja Prishtina e Re, afer EULEXit
çmimi:
800 Shitje
Përshkrimi:


Shitet banesa në Prishtinë, në lagjen Prishtina e Re, 10 min. nga Eulex-i ose 5 min. nga QKUK-ja!
---------------------------------------------------------------
Banesa i ka 165m² dhe gjendet në katin e 3 dhe ka 2 ashensor.
Permbajtja:
???? Sallon
???? Kuzhine
???? 2 dhoma gjumi standarde
???? + 1 dhome gjumi+garderoba+banjo
???? WC
???? Depo
???? Kthine pune
???? Utiliti
???? Banjo
???? 2 Ballkona

Cmimi: 800 euro/m2

Numri i Dhomave:
3
Kati:
3
Sipërfaqja:
165 m2
Similar listings
 
^ Go up