m2
   

Banese ne shitje ne Breg te Diellit 

  Print version
Shitet, Banesa, 2 bedrooms
Prishtinë

85000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 161
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 22.07.2020 07:40:48
Listing ID:
92
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Banesa
Adresa:
Prishtinë, Bregu i Diellit
çmimi:
85000 Shitje
Përshkrimi:

Banese ne shitje ne Breg te Diellit 

▪️ Gjendet afer furres epoka ne Breg te Diellit, prapa Royall Mallit.

▪️ Gjendet ne katin e 4 dhe i ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tryezari, koridor, banjo, wc, depo. Ka pamje nga lindja dhe eshte me ashensor.

▪️ Ka pozite te mire dhe te favorshme, ka hapesire parkimi dhe shumë vend komofor për jete të rehatshme. Vendi është ideal për familje dhe çmimi shume i volitshem.

Cmimi: 85000 euro me mobilje

Kontakto agjentin profesional per me shume informata: +383 44 35 35 69

Numri i Dhomave:
2
Kati:
4
Sipërfaqja:
91 m2
View:
Pamje nga Parku
Similar listings
 
^ Go up