m2
   

SHITET: Shtëpi moderne dhe e kompletuar në lagjen Qëndresa, Veternik

  Print version
Shitet, Banesa, 4 bedrooms
Prishtinë

245000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 16
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 23.04.2021 10:29:45
Listing ID:
110
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Banesa
Adresa:
Prishtinë, Veternik, Prishtinë
çmimi:
245000 Shitje
Përshkrimi:

Shtëpia gjendet në pozitë shumë të mirë, në lagjen Qëndresa, Veternik. Ka në afërsi rrugën magjistrale dhe shumë shërbime në afërsi.

Ka kete permbajtje: Kati i parë (përdhesë) ka Garazhe, Sallon me Kuzhine, Trapezari, Shpajz, Dhome gjumi, Banjo dhe Terasë.

Kati i dytë ka 4 Dhoma të fjetjes, Banjo dhe 4 Ballkona.

Ka dritare me ndricim dhe djellosje të bollshme, orientim të mirë. Shtëpia është tejet funksionale dhe mirë e organizuar. Ka ngrohje qendrore dhe me termoizolim të duhur.

Në brendi shtëpia ka të dizajnuar secilin cep dhe është menduar për cdo detaj.

Cmimi: 245,000 €

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Për më shumë informata:

✆ 044 35 35 69 (+viber; +whatsapp)

salgosgroup19@gmail.com

www.agonipatundshmeri.com

Agoni Patundshmeri

Numri i Dhomave:
4
Sipërfaqja:
260 m2
Similar listings
 
^ Go up