m2
   

SHITET: Banesë 2dh. gjumi, Kullat e Arabëve, Emshir

  Print version

Special offer!

Shitet, Banesa, 2 bedrooms
Prishtinë

64000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 39
Numri i shikimeve sot: 2
Data e Postimit: 17.04.2021 08:09:32
Listing ID:
109
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Banesa
Adresa:
Prishtinë, Emshir
çmimi:
64000 Shitje
Përshkrimi:

SHITET: Banesë 2dh. gjumi, Kullat e Arabëve, Emshir

Banesa që ofrohet për shitje është me sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin e 9.

Ka organizim të mirë funksional dhe përbëhet nga: Salloni, Kuzhina, Tryezaria, 2 Dhoma Gjumi, Banjo dhe 2 Ballkona.

Ka orientim të mirë në jug-lindje, që siguron djellosje të mirë dhe ndriçim natyral gjatë ditës.

Banesa është me dokumenta në rregull dhe shitet nga pronari privat.

Ka 2 ashensor dhe me pamje shumë të mirë. Është e mobiluar komplet dhe ka dizjan modern.

Cmimi: 64,000 €

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Për më shumë informata:

✆ 044 35 35 69 (+viber; +whatsapp)

salgosgroup19@gmail.com

www.agonipatundshmeri.com

Agoni Patundshmeri

Numri i Dhomave:
2
Kati:
9 floor of 10 total
Sipërfaqja:
85 m2
View:
Jug
Similar listings
 
^ Go up