m2
   

Ofertë per super truall 5 ari ne Arberi(Dragodan), prapa KFOR-it!

  Print version
Shitet, Troje
Prishtinë

95000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 228
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 01.09.2020 11:36:56
Listing ID:
106
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Troje
Adresa:
Prishtinë, dragodan (arbëri), Prishtinë
çmimi:
95000 Shitje
Përshkrimi:

Ofertë per super truall 5 ari ne Arberi(Dragodan), prapa KFOR-it!

Ky truall ndodhet ne Arberi (Dragodan) shume afer rruges kryesore, prapa KFOR-it.

Siperfaqja e tij eshte 5 ari. Eshte me pozite shume te mire dhe e ka te gjithe infrastrukturen te kompletuar. Rruga e truallit eshte 5m e gjere.

Cmimi eshte i volitshem, shume i arsyeshem ashtu si pronari i cili eshte i hapur per te negociuar me secilin klient serioz.

Cmimi: 19 000 euro/ari

Sipërfaqja:
500 m2
Similar listings
 
^ Go up