m2
   

Truall ideal per shtepi eshte ne shitje ne lokacionin me te mire per banim - Hajvali!

  Print version
Shitet, Troje
Prishtinë

65000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 205
Numri i shikimeve sot: 2
Data e Postimit: 01.09.2020 11:18:54
Listing ID:
105
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Troje
Adresa:
Prishtinë, hajvali, Prishtinë
çmimi:
65000 Shitje
Përshkrimi:

Ky truall ndodhet ne Hajvali dhe ka pozite shume te mire dhe eshte super i pershtatshem per shtepi individuale.

Siperfaqja e tij eshte 5 ari. Eshte me pozite shume te mire dhe e ka te gjithe infrastrukturen te kompletuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim te shtepise.

Cmimi eshte i volitshem, shume i arsyeshem ashtu si pronari i cili eshte i hapur per te negociuar me secilin klient serioz.

Hajvali, Prishtinë | S=5ari | 13,000€/ari

Sipërfaqja:
500 m2
Similar listings
 
^ Go up