m2
   

Shitet banesa 2 dhomshe ne Kavaje, Durres

  Print version
Shitet, Banesa, 2 bedrooms
Prishtinë

75000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 194
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 04.08.2020 09:36:03
Listing ID:
102
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Banesa
Adresa:
Prishtinë, Qerret, Kavaje, Durres-Golem
çmimi:
75000 Shitje
Përshkrimi:


Banesë 2 dhomshme | Qerret, Kavaje, Durres | Sip.105 m²


Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 105m², ndodhet ne katin e 2-te, pjese e nje vile 3 kat, brenda nje fshati turistik .
Eshte zone rezidenciale e rrethuar me roje dhe administrim, pastrim te rrugicave dhe ndricim, me shpenzim administrimi ne mirembajtje
Banesa shitet e mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Përmbajtja:
???? Salloni
???? Kuzhina
???? Tryezaria
???? 2 Dhoma gjumi
???? Banjo
???? Shpajz
???? 2 Balkone

Cmimi: 75.000 Euro

Numri i Dhomave:
2
Kati:
2
Sipërfaqja:
105 m2
Similar listings
 
^ Go up