m2
   

Shitet shtepia ne Badovc te Ri

  Print version
Shitet, Shtëpi, 3 bedrooms
Prishtinë

88000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 216
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 04.08.2020 09:13:20
Listing ID:
101
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Shtëpi
Adresa:
Prishtinë, Badovc i Ri, Prishtinë
çmimi:
88000 Shitje
Përshkrimi:

Shtepi banimi | Badovc i Ri | 200 m² | 11.5 ari truall


Shitet shtepia ne lagjen me 200 m², me 11.5 ari
Gjendet ne pozite mjafte te mire dhe ka gjelbrim te madh dhe
---------------------------------------------------------
Permbajtja:
????Sallon
????Kuzhine
????Tryezari
????3 dhoma te fjejtes
????Banjo
????Bodrum me sip. 150 m²
????Lokal me sip. 70 m²

Cmimi: 88,000 euro

Numri i Dhomave:
3
Sipërfaqja:
200 m2
Similar listings
 
^ Go up