m2
   

Shitet shtepia ne Peje

  Print version
Shitet, Shtëpi, 4 bedrooms
Prishtinë

140000 Shitje
Ky postim është bër nga:
Agoni
Agoni
Të gjitha shikimet: 218
Numri i shikimeve sot: 1
Data e Postimit: 04.08.2020 09:08:04
Listing ID:
100
Tipi:
Shitet
Lloji i Patundshmeris:
Shtëpi
Adresa:
Prishtinë, Peje
çmimi:
140000 Shitje
Përshkrimi:

2 Shtepi | Banja e Pejes | Siperfaqe: 120 m2 + 100 m2
----------------------------------------------------------------------
Shitet shtepia ne Banje te Pejes, afer shkolles. Ndertimi eshte i ri dhe me natyre te jashtezakonshme.
Ne te njejten parcele 7 ari gjenden 2 shtepi. E para ka 120 m2 e cila i ka 3 kat dhe 4 dhoma e me banjo.
Shtepia e dyte i ka dy kat me siperfaqe 55m2.
----------------------------------------------------------------------
Cmimi i diskutueshem: 140,000 euro

Numri i Dhomave:
4
Sipërfaqja:
220 m2
Similar listings
 
^ Go up