m2
   

Mirësevini!

Agoni Patundshmeri ofron ndërmjetsimin e shitë-blerjeve të patundshmërive si: banesa, shtëpia, troje dhe tokave!.
Bëje ëndrrën realitet!

Lajme

Faktoret qe ndikojne ne perzgjedhjen e vendit te duhur per jetë!
Shtëpia është aty ku është zemra, por çka nëse zemra juaj nuk e di se ku duhet të jetë?Nga nivelet e ulëta të krimit në...
Të blesh banesë me çmim të volitshëm, është zgjidhja ideale!
Në kohën e ndërtimeve të shumta në pjesë të ndryshme të vendit, është e pashmangshme nevoja që të gjendet vendi ideal për të kaluar të...
photo count 20
Shitet
Prishtinë
Shtëpia gjendet në pozitë shumë të mirë, në lagjen Qëndresa, Veternik. Ka në afërsi rrugën magjistrale dhe shu...
245000 Shitje
Sipërfaqja: 260 m2
photo count 7
Shitet
Prishtinë
SHITET: Banesë 2dh. gjumi, Kullat e Arabëve, Emshir Banesa që ofrohet për shitje është me sipërfaqe 85m² dhe ...
64000 Shitje
Sipërfaqja: 85 m2
Shitet
Prishtinë
SHITET: Truall 59ari në Çagllavicë, afër lagjes Nic Trualli që po ofrohet për shitje ka formë drejtëkëndore d...
708000 Shitje
Sipërfaqja: 5900 m2
Shitet
Prishtinë
Ofertë per super truall 5 ari ne Arberi(Dragodan), prapa KFOR-it! Ky truall ndodhet ne Arberi (Dragodan) shum...
95000 Shitje
Sipërfaqja: 500 m2
Shitet
Prishtinë
Ky truall ndodhet ne Hajvali dhe ka pozite shume te mire dhe eshte super i pershtatshem per shtepi individuale...
65000 Shitje
Sipërfaqja: 500 m2
photo count 14
Shitet
Prishtinë
Banesë 2 dhomshme | Qerret, Kavaje, Durres | Sip.105 m² Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe t...
75000 Shitje
Sipërfaqja: 105 m2
photo count 6
Shitet
Prishtinë
Shtepi banimi | Badovc i Ri | 200 m² | 11.5 ari truall Shitet shtepia ne lagjen me 200 m², me 11.5 ari Gjend...
88000 Shitje
Sipërfaqja: 200 m2
photo count 10
Shitet
Prishtinë
2 Shtepi | Banja e Pejes | Siperfaqe: 120 m2 + 100 m2 --------------------------------------------------------...
140000 Shitje
Sipërfaqja: 220 m2
photo count 9
Shitet
Prishtinë
Shtëpi super ekskluzive në Lagjen "Emshir", Prishtinë, me cmime super të volitshme. --------------------------...
139500 Shitje
Sipërfaqja: 210 m2
photo count 12
Shitet
Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjen Kodra e Trimave (te zhusht) me 3 ari e 17m oborr. Posedon një podrumin me një garaz...
140000 Shitje
Sipërfaqja: 300 m2
 
^ Go up